Inwestycje w Katowicach

Forum

 • Do XYZ Gość
  W Rzeszowie jest jeszcze wiecej wysokosciowcow niz w Katowicach. Oto link:
  https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=16&t=845
 • AWE Gość
  Niedawno zrobiłam sobie spacer "dookoła" projektowanego osiedla Premier Park. Bloczki wg wizualizacji może i ładne, mieszkania duże z tarasami, ale sąsiedztwo blaszanych garaży (każdy inny) oraz ogródków z altankami( też każda inna) to wygląda naprawdę zniechęcająco. Od północy przy Makro też nieciekawie bo tak jakby w dole. Na wizualizacji pięknie, jasno i zielono, a tak naprawdę to te małe ogródki dosłownie pod oknami teraz na jesień bure i smętne to bardzo przygnębiający widok. Latem komfort odpoczynku i dla mieszkańców osiedla i dla właścicieli ogródków będzie raczej kiepski. Wizualizacje zdecydowanie nie oddają stanu faktycznego - przed decyzją o zakupie proponuję taki spacer "dookoła". Bardowski też ma swoje wady, ale to, co widnieje na wizualizacji może być zbliżone do stanu faktycznego, zaś w przypadku Premier Park - nie wydaje mi się.
 • ktwpl Gość
  Super wreszcie jakieś nowe wieżowce w mieście
 • Kato Gość
  Budowa kompleksu już ruszyła, można zmienić na zielony
 • gość Gość
  a miało być w grudniu, znowu jest jakieś przesunięcie ?
 • PR Gość
  Zapraszam przyszłych mieszkańców do grupy na facebooku. Będzie można podyskutować o budowie, odbiorach no i sprawach mieszkaniowych. :)
  https://m.facebook.com/groups/487543321808447
 • Ostrzeżenie Gość
  Uważajcie na Murapol artykuł w Wyborczej z dziś wszystko wyjaśnia, mieszkania sprzedane ludzie zapłacili kasę, wyremontowali, mieszkaja, jednak z winy developera do dziś nie mają aktów własności, choć w akcie notarialnym termin był określony na koniec marca 2019 r. Pomijając standard wykonania całej inwestycji który jest poniżej wszelkich standardów, kto ma czas niech się przejedzie i zobaczy jak chociażby wykonana jest kostka brukowa między blokami:

  https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25376686,rok-temu-kupili-mieszkania-w-duzej-inwestycji-na-woli-do-dzis.html?fbclid=IwAR07ZBwR0benNxkp8n6Lm3QpsaN79g-XTRvzyXEo0l6a2Iyu3--4CYidolo

zobacz więcej...