Ruszyła sprzedaż lokali w najwyższym wieżowcu mieszkalnym w Katowicach


2022.10.04
Autor: urbanity.pl
Spółka Resi Capital ogłosiła, że wprowadza do przedsprzedaży kolejną inwestycję, mieszkania o podwyższonym standardzie w Global Apartments, w wysokościowym budynku w centrum Katowic. W 27-piętrowym wieżowcu o wysokości blisko 100 metrów znajdzie się w sumie ponad 680 mieszkań. Nowi lokatorzy będą mogli się wprowadzić do niego w III kwartale 2023 kiedy planowane jest oddanie inwestycji do użytku.

Budowany wysokościowiec mieszkalny Global Apartments zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach i jest częścią kompleksu Global Office Park. To największy projekt mieszkalno-biurowy na Śląsku. Prócz 100 metrowego apartamentowca, w ramach kompleksu, do użytku zostały oddane już dwie, 104-metrowe wieże biurowe. Wszystkie trzy wieżowce osadzone są na wspólnej 5-kondygnacyjnej podstawie, w której znajdują się lokale o charakterze handlowo-usługowym oraz parkingi samochodowe.

W ramach dywersyfikacji naszego portfolio, którego podstawę stanowią wysokiej klasy projekty PRS, kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy sprzedaż apartamentów we wrocławskim Quorum. Duże zainteresowanie tym projektem pokazuje, że rynek nieruchomości premium jest wciąż bardzo chłonny. Zapytania o dostępność mieszkań w Global Office Park skłoniła nas do przygotowania oferty sprzedaży na lokale w tym obiekcie"
- mówi Anna Łagowska-Cioch, Head of Residential Sales & Leasing Resi Capital S.A.

W wieży Global Apartments znajdą się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. metraże od 25 do 80 mkw., z których rozpościerać się będzie widok na panoramę miasta. Dla osób zainteresowany na prawdę dużymi apartamentami, inwestor zaoferuje możliwość łączenia dwóch i więcej lokali mieszkalnych. Mieszkania mają przypisane miesjca parkingowe, a w ofercie znajdą się również komórki lokatorskie.

Obecnie prace nad budową Global Apartments znajdują się w zaawansowanym stanie, ich zakończenie planowane jest na lipiec 2023 r.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.