Spaces wchodzi do Centrum Marszałkowska


2017.12.22
Autor: Urbanity.pl
Globalny koncept wywodzący się z Holandii wynajął powierzchnię biurową w powstającym w Warszawie biurowcu Centrum Marszałkowska. Stolica będzie pierwszą lokalizacją tej sieci w Polsce.

Przyszłym najemcą Centrum Marszałkowska zostanie holenderska firma Spaces, która oferuje miejsca pracy dedykowane zarówno start-upom, małym, lokalnym firmom oraz przedstawicielom międzynarodowych korporacji. Sieć wywodzi się z Amsterdamu i funkcjonuje obecnie w 25 krajach na 6 kontynentach.

W Centrum Marszałkowska pracownicy firmy Spaces zajmą 4 200 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. W procesie negocjowania warunków najmu doradzali eksperci JLL, a w kwestiach prawnych - kancelaria Baker & McKenzie. Z kolei deweloperowi, firmie BBI Development doradzała agencja CBRE i kancelaria adwokacka Markowska - Materla.

Centrum Marszałkowska to projekt biurowo-handlowy, który oferuje powierzchnie w standardzie klasy A+. Budynek powstaje u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, na miejscu Spółdzielczego Domu Handlowego "Sezam".

Część kompleksu stanowi starannie zrewitalizowany przez inwestora pasaż miejski im. Witolda Rowickiego. Łącznie inwestycja oferuje ponad 13 500 mkw. powierzchni biurowej i około 3 000 mkw. powierzchni handlowej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.