Prawie połowa Centrum Marszałkowska wynajęta


2017.08.18
Autor: Urbanity.pl
Kolejnym najemcą warszawskiego biurowca Centrum Marszałkowska została dynamicznie rozwijającą się grupą kapitałową zarządzającą wierzytelnościami. Projekt powstaje we współpracy BBI Development S.A z WSS Społem Śródmieście.

Budynek biurowo-handlowy Centrum Marszałkowska powstaje na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Inwestycja, która osiągnęła stan surowy otwarty zostanie oddana do użytku w kwietniu 2018 roku.

Nowy najemca wynajął 5 270 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, zajmując 4 piętra biurowca. Długoterminowa umowa została podpisana na 10 lat.

Centrum Marszałkowska dysponuje powierzchnią najmu na poziomie 16 500 mkw., z czego 3 400 mkw. to lokale handlowo-usługowe. Pod obiektem znajduje się 2-poziomowy parking samochodowy na 106 stanowisk oraz miejsce na rowery z szatnią i prysznicami. Integralną częścią kompleksu będzie 9 zielonych tarasów o łącznej powierzchni ponad 1000 mkw.

Do budynku wrócić ma kultowy sklep Sezam prowadzony przez renomowany i najstarszy podmiot prowadzący handel w Warszawie - WSS Społem Śródmieście

Inwestor przewiduje, że biurowiec otrzyma certyfikację BREEAM Europe Commercial standard 2009 na poziomie "Excellent". Generalnym wykonawcą inwestycji jest Korporacja Budowlana Doraco.

Komercjalizacją zajmuje się CBRE.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.