Skanska uruchamia sprzedaż IV etapu osiedla Jaśminowy Mokotów

2021.01.22

Niska zabudowa i obfitość terenów zielonych - tym wyróżniać ma się kolejny etap osiedla Jaśminowy Mokotów w Warszawie. Skanska uruchomiła już sprzedaż mieszkań.

Oferta dewelopera Skanska została wzbogacona o mieszkania na Mokotowie. W czwartym etapie inwestycji, której projekt architektoniczny przygotowała pracownia BBGK Architekci, znalazły się 83 mieszkania o metrażach od 25 do 127 metrów kwadratowych oraz trzy lokale handlowo-usługowe.

IV etap osiedla Jaśminowy Mokotów to sześć 2-piętrowych budynków wielorodzinnych z kilkunastoma mieszkaniami w każdym. W tej części inwestycji powstaną również trzy lokale o charakterze handlowo-usługowym, które mieściły się będą w parterach. Jeden z nich posiada własny ogródek. Mieszkania będą miały wysokość około 2,8 m, duże drewniane okna i posiadały będą balkony lub prywatne ogródki.

Mieszkańcy IV etapu Jaśminowego Mokotowa będą mieli do dyspozycji również stojaki rowerowe przed budynkami i wieszaki rowerowe przy miejscach parkingowych w garażach. Łącznie na poziomie -1 znajdą się 84 stanowiska dla aut.

Deweloperem i generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Skanska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Lotek
  Gość
  2021-01-23 07:23:55
  Byłoby dobrze gdyby władze miasta uruchomiły jakiś etap poprawiający wjazd i wyjazd na to rzeczywiście bardzo fajne osiedle. Pod Skarpą dużo się buduje, ale akurat nie drogi dojazdowe.

 • Urban
  Gość
  2021-01-23 10:35:02
  Komunikacja tam strasznie kuleje, buduja setki mieszkan, a miasto nie zamierza urochomic lub zmienic rozklad jazdtjakiejs linii autobusiwej zeby ta dojezdzala do najblizzszej stacji metra

 • Mieszkaniec
  Gość
  2021-01-24 01:32:53
  Jaki wjazd? jaki wyjazd?
  Mamy wjazd wyjazd przez Leśnej Jeżyny do Sikorskiego.
  Będzei za moment "autostra" od / do Wilanowskiej - ul. Przy Żółtej Karczmie.
  Co do dojazdu do metra - to zupełnei nie rozumiem. Przecież jeżdzą autobusy al. Wilanowską do metra.
  Jedzie Autobus Sikorskiego do metra.
  A pieszo to ledwo 10-15 minuit. Chyba nie chcecei autobusów jeżdzących po osiedlu pod oknami?
  To ma byc Miasto-Ogród a nie betonoza.
  Inwalidzi - mający problem z chodzeniem 10 minut do autobusu./15 do metra.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.