Kolejna szansa kupna mieszkania na osiedlu Jaśminowy Mokotów

2021.02.24

Skanska rozpoczęła budowę kolejnego etapu osiedla Jaśminowy Mokotów, którego projekt architektoniczny przygotowała pracownia BBGK Architekci.

W styczniu bieżącego roku rozpoczęła się sprzedaż, a miesiąc później budowa czwartego etapu osiedla Jaśminowy Mokotów w Warszawie. W ramach kolejnej części inwestycji powstanie sześć, 3-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano zaledwie 83 mieszkania.

W ofercie czwartego etapu osiedla znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 127 mkw. oraz 3 lokale o charakterze handlowo-usługowym. Budowa najnowszego etapu Jaśminowego Mokotowa, podobnie jak w poprzednich fazach będzie w całości zasilana energią elektryczną, pochodzącą z odnawialnych źródeł.

Warszawska inwestycja powstaje zgodnie z restrykcyjnymi normami międzynarodowej certyfikacji środowiskowej Breeam. IV etap osiedla zaoferuje ponadto dwa place zabaw oraz stojaki i wieszaki rowerowe. Wzdłuż ulicy pojawią się usługi dla mieszkańców, kontynuowane będą szpalery drzew, a same budynki otoczą krzewy, trawy i byliny.

Skanska jest zarówno deweloperem i generalnym wykonawcą inwestycji.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Mokotowiec
  Gość
  2021-02-25 20:21:51
  Niestety slaba jakosc budynkow w poprzenich 2 etapach

 • Skandynawczyk
  Gość
  2021-02-27 10:10:08
  Skanska szesc 2-pietrowych budynkow ma zamiar budowa prawie 3 lata ! Masakra

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.