Wyjątkowe patio we Wrocławiu na Kępie Mieszczańskiej

2021.09.23

Jak zapowiada firma Eiffage, patio na osiedlu Atmo ma być jedną z najlepiej przemyślanych i zaplanowanych przestrzeni wspólnych we Wrocławiu, a przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z różnorodnych udogodnień.

Osiedle Atmo powstaje u wrót do Parku Mieszczańskiego, przy ulicy Dmowskiego 13 we Wrocławiu. Inwestycja składa się z dwóch, 6-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano łącznie 113 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Za projekt architektoniczny osiedla o całkowitej powierzchni 15 606 mkw. odpowiada biuro Maćków Pracownia Projektowa.

Eiffage zaprezentował także wyjątkową przestrzeń, jaka powstanie w ramach osiedla Atmo. Patio, które korespondować ma z powstającym Parkiem Mieszczańskim, w którego tworzenie deweloper także się zaangażował, ma być jedną z najlepiej przemyślanych i zaplanowanych przestrzeni wspólnych we Wrocławiu.

Pod oknami budynków inwestycji Atmo znajdzie się różnorodna zieleń, strefa bio z uprawami ziół, karmniki, poidełka dla ptaków, domki dla owadów, przestrzeń do zabaw dla dzieci oraz sąsiedzkiej integracji, a także miejsce do naprawy roweru czy stanowisko do ładowania samochód elektrycznych. Powstanie także przestrzeń zaaranżowana w formie amfiteatru. Koncept patio został opracowany w oparciu o wytyczne Eco Avengers

W ofercie sprzedaży dostępna jest jeszcze połowa lokali.


Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.