Wrocław: Tuż przy Parku Grabiszyńskim rusza sprzedać osiedla Planty Racławickie


2022.06.27
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
W ofercie dewelopera Archicom znalazły się mieszkania z kolejnego etapu osiedla Planty Racławickie we Wrocławiu, które powstaje w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego.

W IV etapie osiedla Planty Racławickie powstanie 171 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 35 do ponad 84 metrów kwadratowych w układach 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Wszystkie lokale posiadały będą balkon o minimalnej powierzchni 2,8 mkw. lub własny zielony taras. Apartamenty na trzecim piętrze mają aż 2.92 m wysokości.

Na terenie wrocławskiej inwestycji znajdzie się ponad 150 podziemnych miejsc parkingowych oraz rowerownie.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli dostęp do klubu fitness, stacji ładowania samochodów elektrycznych, paczkomatu, stojaków na rowery czy stacji naprawy jednośladów. Powstanie ponadto pasaż handlowy, który składał się będzie z sześciu lokali, z czego cztery przystosowane są pod gastronomię. Dla najmłodszych przygotowano dwa place zabaw.

Integracji międzysąsiedzkiej sprzyjać będzie 122-metrowy Klub mieszkańca, umożliwiający organizację eventów, spotkań oraz coworking. Przestrzeń jest również elastyczna pod kątem aranżacji oraz podzielona na strefy do wspólnego spędzania czasu i sportu, które zawierają stół do bilarda, ping-ponga i kącik zabaw dla dzieci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.