Archicom rusza ze sprzedażą Plantów Racławickich

2019.06.03

W portfolio firmy Archicom znalazła się nowa wrocławska inwestycja mieszkaniowa - Planty Racławickie, które dostarczą na rynek około 800 mieszkań.

Planty Racławickie to najnowsza inwestycja firmy Archicom we Wrocławiu. Osiedle powstanie na działce przy ulicy Racławskiej, tuż przy ogrodach działkowych. Docelowo inwestycja składała się będzie z 11 budynków z placami zabaw dla najmłodszych, miejscami rekreacyjnymi oraz małą architekturą.

W I etapie Plantów Racławickich, który właśnie trafił do oferty, powstaną cztery budynki mieszkalne wielorodzinne, w których znajdzie się 248 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 35 do prawie 90 metrów kwadratowych i układach od lokali dwupokojowych, a kończąc na pięciopokojowych apartamentach. Budowa I etapu ruszy we wrześniu 2019 roku, a zakończy się w drugiej połowie 2021 roku.

Planty Racławickie to również podziemne miejsca parkingowe, klub fitness, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, a także ścianka wspinaczkowa. Osiedle będzie monitorowane i dysponowało będzie 24-godzinną ochroną.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Piotr
    Gość
    2019-06-06 23:15:38
    10k za m2. Powodzenia.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.