Archicom poszerza ofertę inwestycji Planty Racławickie

2019.11.13

Kolejny budynek osiedla Planty Racławickie trafił do sprzedaży. Grupa Archicom powiększyła swoją ofertę mieszkań we wrocławskim osiedlu na Krzykach.

Wprowadzony właśnie do sprzedaży budynek R1 zamyka pierwszy etap osiedla Planty Racławickie przy ulicy Racławickiej, w pobliżu Ślęzy i Olszówki Krzyckiej. W ofercie pojawiło się kolejnych 75 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 35 do 90 mkw.

W ofercie dostępne są zarówno lokale dwupokojowe, jak również większe: trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Pod 5-kondygnacyjnym budynkiem mieściła się będzie hala garażowa z 59 miejscami parkingowymi. Budynek R1 zostanie oddany do użytku w drugiej połowie 2021 roku.

Bezpośrednio przed budynkiem R1 powstanie nowoprojektowana część parkowa. W tym etapie osiedla Planty Racławickiej powstaną m.in. zespoły rabat, pnącza, łąki kwietne oraz grupy krzewów. Deweloper zaplanował również rewitalizację pasa naturalnej zieleni w części miejskiej. Jego powierzchnia obejmie blisko 2 700 m kwadratowych.

W kolejnych etapach inwestycji Planty Racławickie powstaną również stacje ładowania samochodów elektrycznych, stacja do samodzielnej naprawy rowerów oraz klub fitness.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.