Wkrótce nad Odrą będzie pod dachem

2019.07.22

Jeszcze tego lata powstające Osiedle nad Odrą we Wrocławiu osiągnie swój najwyższy punkt konstrukcyjny. Inwestycja należy do dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

Na działce przy ulicy Rychtalskiej i Słonimskiego powstaje budynek mieszkalny wielorodzinny Osiedle nad Odrą, który podzielony został na klatki A, B, C i D. W dwóch pierwszych ukończono już elewację. W części C strop sięga 8 kondygnacji, natomiast w D – 6. Jeszcze w tym miesiącu cały budynek osiągnie swoją docelową wysokość.

W klatkach A i B prowadzone są już prace wykończeniowe, w tym m.in. zamontowano już windy i położono elektrykę. Następnie wykonana zostanie elewacja w części C.

Osiedle nad Odrą to inwestycja dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A., natomiast projekt powstał w Biurze Architektonicznym Wojciecha Madurowicza.

Dziewięciokondygnacyjny budynek dysponował będzie podziemną halą garażową, natomiast każde z mieszkań własnym ogródkiem lub balkonem.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w czwartym kwartale br.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle nad Odrą, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr2 Wrobis, Biuro Architektoniczne Wojciech Madurowicz

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.