Wkrótce nad Odrą będzie pod dachem


2019.07.22
Autor: Urbanity.pl
Jeszcze tego lata powstające Osiedle nad Odrą we Wrocławiu osiągnie swój najwyższy punkt konstrukcyjny. Inwestycja należy do dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

Na działce przy ulicy Rychtalskiej i Słonimskiego powstaje budynek mieszkalny wielorodzinny Osiedle nad Odrą, który podzielony został na klatki A, B, C i D. W dwóch pierwszych ukończono już elewację. W części C strop sięga 8 kondygnacji, natomiast w D – 6. Jeszcze w tym miesiącu cały budynek osiągnie swoją docelową wysokość.

W klatkach A i B prowadzone są już prace wykończeniowe, w tym m.in. zamontowano już windy i położono elektrykę. Następnie wykonana zostanie elewacja w części C.

Osiedle nad Odrą to inwestycja dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A., natomiast projekt powstał w Biurze Architektonicznym Wojciecha Madurowicza.

Dziewięciokondygnacyjny budynek dysponował będzie podziemną halą garażową, natomiast każde z mieszkań własnym ogródkiem lub balkonem.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w czwartym kwartale br.

Inne wiadomości o Osiedle nad Odrą, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr2 Wrobis, Biuro Architektoniczne Wojciech Madurowicz

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.