Inter-System dokończy inwestycję na Kampusie Pracza we Wrocławiu

2014.05.29

Zarząd Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o. podpisał umowę z konsorcjum firm Inter-System SA oraz ISB Budownictwo Sp. z o.o., na dokończenie budowy budynku laboratoryjnego nr 9A w Kampusie Pracze. Podpisana umowa opiewa na 78,878 mln zł brutto.

Podpisanie umowy z nowym wykonawcą jest wynikiem zerwania przez Zarząd Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o. umowy z Wrocławskim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego nr 2 Wrobis S.A., które było odpowiedzialne za zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych budynku laboratoryjnego 9A przy ul. Stabłowickiej 147 we Wrocławiu.

Konsorcjum firm Inter-System SA oraz ISB Budownictwo Sp. z o.o. będzie musiało dokończyć prace projektowe oraz roboty budowlane w budynku 9A, jak również zagospodarować przylegający teren i wyposażyć budynek w niezbędne instalacje oraz urządzenia.

Budynek 9A powstaje w ramach Kampusu Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. Zakończono budowę budynku 1BC, który wyposażony został w najnowocześniejszą aparaturę pomiarowo-diagnostyczną i świadczy już usługi komercyjne. Budynki 7 i 9, których wykonawcą jest firma Warbud, realizowane są zgodnie z planem.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr2 Wrobis, PB Inter-System

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.