Można kupić mieszkanie w inwestycji Osiedle nad Odrą

2018.07.05

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom ruszyło ze sprzedażą mieszkań w inwestycji Osiedle nad Odrą, które powstaje przy ulicy Rychtalskiej i Słonimskiego we Wrocławiu.

Osiedle nad Odrą to 9-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemną halą garażową, który powstaje na działce przy ulicy Rychtalskiej we Wrocławiu. Inwestycja ma cztery niezależne klatki schodowe – A, B, C i D, łączące kondygnacje naziemne z podziemnym wielostanowiskowym garażem.

W sprzedaży znalazło się 212 mieszkań o liczbie pokoi od 1 do 4 w zróżnicowanych metrażach od 30 do 104 metrów kwadratowych. W podziemnej hali garażowej znajduje się 150 miejsc postojowych i wydzielone pomieszczenie do przechowywania rowerów. Ceny mieszkań zaczynają się od 6793 zł za mkw.

Mieszkania na parterze wyposażone są w przydomowe ogródki o powierzchni nawet do 144 metrów kwadratowych. Lokale od 5. do 9. piętra wyposażone są w tarasy zaaranżowane na dachach niższych kondygnacji. Największy ma powierzchnię sięgającą aż 70 metrów kwadratowych.

Za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Architektoniczne Wojciech Madurowicz. Inwestorem jest Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom. Osiedle nad Odrą zostanie oddane do użytku w IV kwartale 2019 roku.
Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle nad Odrą, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom, Biuro Architektoniczne Wojciech Madurowicz

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.