Wille miejsce w kolejnym etapie osiedla na Jagodnie we Wrocławiu


2022.06.24
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Atal uruchomił sprzedaż kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej Nowe Miasto Jagodno, którą realizuje w południowej części Wrocławia. W ofercie pojawiły się wille miejsce w różnych wariantach zabudowy: budynki wolnostojące, bliźniacze, szeregowe i atrialne.

Nowe Miasto Jagodno to osiedle budynków wielorodzinnych firmy deweloperskiej Atal we Wrocławiu. Oferta inwestycji została uzupełniona o lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej, które powstaną u zbiegu ulic Maszkowskiego i Kilara.

VI etap osiedla pod nazwą Nowe Miasto Jagodno Enklawa zakłada budowę willi miejskich w różnych wariantach zabudowy: budynki wolnostojące, bliźniacze, szeregowe i atrialne. Wszystkie posiadały będą ogródek oraz indywidualny, jednostanowiskowy garaż. Łącznie w tej części inwestycji powstanie 80 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej o metrażach od 111 do 156 mkw. i układach 4- i 5-pokojowych. Ceny mieszczą się w przedziale 7 322 – 9 860 zł brutto za mkw.

Nowe Miasto Jagodno Enklawa zostanie oddane do użytku w II kwartale 2023 roku. Za kompleksową obsługę projektową inwestycji, obejmującą wszystkie etapy związane z realizacją, odpowiada dział projektowy ATAL.

Dotychczas w pięciu etapach osiedla na Jagodnie wybudowane zostały 1 022 mieszkania

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.