Jagodno we Wrocławiu z kolejnymi mieszkaniami od Atala

2021.05.24

Wrocławska inwestycja firmy Atal pod nazwą Nowe Miasto Jagodno się rozbudowuje. Deweloper uruchomił właśnie sprzedaż kolejnego etapu osiedla na Krzykach.

Atal wprowadził do oferty mieszkania z kolejnego etapu osiedla Nowe Miasto Jagodno we Wrocławiu. W sprzedaży znajduje się 227 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 98 metrów kwadratowych. Cena za mkw. zaczyna się od 6 800 złotych brutto, a w przypadku lokali z antresolą od 6 400 złotych brutto.

Nowe Miasto Jagodno to wieloetapowa inwestycja budynków wielorodzinnych o różnej bryle i wysokości. Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu ulic Asfaltowej oraz Buforowej w dzielnicy Krzyki, w południowej części Wrocławia.

W czwartym etapie wybudowane zostaną dwa 4-piętrowe oraz dwa 5-piętrowe budynki z mieszkaniami o układach od 2 do 4 pokoi. Dostępne są również lokale z antresolami. Mieszkania posiadają balkony i tarasy lub indywidualne ogródki. Na terenie inwestycji przewidziano 228 stanowisk parkingowych w hali garażowej w tym miejsca rodzinne oraz miejsca przystosowane do montażu stacji ładowania baterii pojazdów elektrycznych. Przestrzeń do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów stanowić będzie 115 komórek lokatorskich.

Oddanie do użytku tej części inwestycji zaplanowano na III kwartał 2022 roku.

Pierwszy etap osiedla Nowe Miasto Jagodno to trzy pięciopiętrowe budynki ze 187 mieszkania, z czego w sprzedaży pozostało jeszcze 46 z nich. Drugi etap to dwa 6-kondygnacyjne obiekty ze 111 mieszkania, natomiast trzeci etap to pięć budynków z 295 mieszkaniami - w sprzedaży są odpowiednio 37 i 103 lokale.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Ponyrion
    Gość
    2021-05-24 12:14:42
    Osiedle na Krzykach.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.