Gotowe mieszkania na Jagodnie we Wrocławiu i Bronowicach w Krakowie

2021.09.30

Atal dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie osiedli we Wrocławiu oraz Krakowie. Od początku roku deweloper przekazał łącznie prawie 2 000 nowych mieszkań.

Atal rozpoczął wydawanie kluczy do mieszkań w pierwszym etapie osiedla Nowe Miasto Jagodno, a także drugiego i trzeciego etapu inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 w Krakowie.

Nowe Miasto Jagodno to kilkuetapowe osiedle we Wrocławiu, w jego południowej części, u zbiegu ulic Asfaltowej oraz Buforowej. Z kolei krakowski projekt Apartamenty Przybyszewskiego 64 w dzielnicy Bronowice to łącznie 6 budynków składających się z 15 segmentów, które łącznie zaoferują 514 mieszkań.

Od początku roku ATAL zakończył budowę i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla aż trzynastu projektów, w których łącznie zrealizowaliśmy ponad 1 950 lokali.

Od początku roku deweloper zakończył także budowę dwóch etapów poznańskiej inwestycji Apartamenty Dmowskiego, drugiego i trzeciego etapu warszawskiej inwestycji Nowa Grochowska oraz zlokalizowanego również w stolicy osiedla Apartamenty Ostródzka, IV etapu ATAL Kliny Zacisze w Krakowie, III etapu łódzkiej inwestycji Apartamenty Drewnowska oraz I etapu inwestycji Nowe Miasto Polesie, kameralnego osiedla ATAL Oporów we Wrocławiu, a także gdyńskiego kompleksu Modern Tower.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.