Szczepin z inwestycją Legnicka 33 od Vantage

2019.07.25

Vantage Development wprowadził do sprzedaży mieszkania z nowej wrocławskiej inwestycji przy ulicy Legnickiej 33.

Legnicka 33 to zlokalizowana w bliskim centrum Wrocławia inwestycja firmy Vantage Development. Projekt zakłada realizacją 10-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z dwupoziomowym podziemnym parkingiem samochodowym.

W sprzedaży dostępnych jest 239 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 39 do 99 mkw. W parterze obiektu od strony ulicy Legnickiej zaplanowano 10 lokali usługowych, których powierzchnia kształtuje się od 52 do 197 mkw. Podziemna hala garażowa może pomieścić 222 miejsca postojowe, uzupełnione naziemnymi stanowiskami. Przyszli mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji również komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na rowery.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia 3XA, dla której inspiracją była dawna zabudowa na tym terenie.

Przed wojną był to fragment gęstej, śródmiejskiej zabudowy w formie kamienic o różnorodnych elewacjach. Postanowiliśmy nawiązać do nich i stworzyć projekt, który będzie współczesną interpretacją dawnej architektury, dopasowaną do obecnych warunków urbanistycznych
powiedział: Maciej Kowaluk, architekt z pracowni 3XA

Oddanie do użytku projektu Legnicka 33 zaplanowano na IV kwartału 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Fermi
  Gość
  2019-07-26 16:00:28
  Ohydna architektura!

 • WERTO
  Użytkownik
  2019-07-30 06:33:16
  No tak nie zachwyca. W tym miejscu przed wojna stały piekne kamienice. Szkoda że nie nawiązano do ich stylu I architektury tylko stawiaja kolejnego modernistycznego gniota. Ale kasa dla dewelopera jest ważnijsza niż aby to miejsce wzbogacic na lata nawet wieki o coś wyjątkowego!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.