Software house SpyroSoft S.A. wynajmuje biuro w biurowcu Nowy Targ

2019.01.24

Kolejną firmą, która dołączy do grona najemców powstającego we Wrocławiu nowoczesnego biurowca Nowy Targ, została spółka Software house SpyroSoft z branży IT.

Software house SpyroSoft S.A. to firma, która dostarcza swoim polskim i międzynarodowym klientom wysokiej jakości oprogramowanie i rozwiązania IT. Dynamiczny rozwój spółki spowodował, że właściciele musieli poszukać nowej lokalizacji pod biuro. Wybór padł na biurowiec budowany przez Skanska w centrum Wrocławia - Nowy Targ.

Firma wynajęła około 4 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na całym jednym piętrze biurowca. Pracownicy Software house SpyroSoft wprowadzą się do nowego biura wraz z oddaniem inwestycji do użytku, czyli w sierpniu 2019 roku.

Nowy Targ to nowoczesny budynek biurowy, który powstaje w centrum Wrocławia, obok Urzędu Miasta, Galerii Dominikańskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. 7-kondygnacyjny biurowiec oferuje 22 000 mkw. powierzchni najmu klasy A. Na parterze mieściło się będzie około 10 lokali usługowych o łącznej powierzchni około 2 300 mkw. W budynku znajdzie się kawiarnia, sklepy oraz duża restauracja.

Nowy Targ jest budowany zgodnie z najwyższymi standardami zrównoważonego budownictwa - certyfikatem LEED na poziomie Platinum. Pod biurowcem znajdzie się 2-poziomowa hala garażowa na 195 stanowisk. Za projekt architektoniczny odpowiada Maćków Pracownia Projektowa.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Nowy Targ, Skanska, Maćków Pracownia Projektowa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.