Niemiecki gigant we wrocławskim Nowym Targu

2020.01.23

Globalny dostawca części dla branży motoryzacyjnej i przemysłu, Schaeffler zdecydował się przenieść swoje centrum usług wspólnych do biurowca Nowy Targ we Wrocławiu.

Nowy najemca wrocławskiego budynku to jedna z największych firm rodzinnych na świecie, która zatrudnia 89 tysięcy pracowników w ponad 50 krajach na całym świecie. 20 stycznia ten globalny dostawca części dla branży motoryzacyjnej i przemysłu przeniósł się do większego biura we Wrocławiu, gdzie otworzył centrum usług wspólnych.

Docelowo w biurowcu Nowy Targ pracowało będzie ponad 800 specjalistów na powierzchni 6 200 mkw. Schaeffler Group sukcesywnie zwiększa swoją obecność na polskim rynku. We Wrocławiu, jako Schaeffler Global Services Europe, od października 2018 roku realizuje procesy biznesowe w obszarach finansów, HR, zakupów, logistyki, robotyki, automatyzacji i IT oraz dostarcza usługi z zakresu transformacji procesów biznesowych.

Nowy Targ to 7-kondygnacyjny biurowiec z dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Biurowiec został certyfikowany zgodnie z systemem oceny LEED Platinum.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.