Otwarcie nowoczesnego biurowca Nowy Targ we Wrocławiu

2019.08.14

Zakończyła się budowa nowoczesnego biurowa Nowy Targ, który powstał w centrum Wrocławia, nieopodal Galerii Dominikańskiej. Pierwsi najemcy wprowadzili się do swoich biur.

Biurowiec Nowy Targ zlokalizowany jest w kwartale ulic św. Wita, Wita Stwosza, św. Katarzyny i pl. Nowy Targ we Wrocławiu i powstał w miejsce wyburzonych budynków Naviga i Navicentrum.

Pierwsze prace budowlane na działce rozpoczęły się w maju 2017 roku. Inwestorem i generalnym wykonawcą biurowca jest firma Skanska, natomiast projekt architektoniczny przygotowało biuro Maćków Pracownia Projektowa.

Wśród najemców biurowca Nowy Targ znajdują się takie firmy jak SpyroSoft (około 4 000 mkw. powierzchni), Schaeffler (prawie 6 200 mkw.), Tillberg Design of Sweden (około 1 000 mkw.), a także Fresenius Netcare. Budynek jest w pełni wynajęty, a pierwsi najemcy już wprowadzili się do swoich nowych biur.

W części handlowo-usługowej na parterze swoje lokale otworzą m.in. Organic Market. Już działa drogeria Hebe, a w planach jest otwarcie również dużej restauracji.

Nowy Targ to 7-kondygnacyjny biurowiec o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 22 000 mkw. Pod budynkiem mieści się 2-poziomowa hala garażowa na 195 miejsc postojowych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Nowy Targ, Skanska, Maćków Pracownia Projektowa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.