Skanska skompletowała najemców biurowych inwestycji Nowy Targ

2019.06.12

Dobiega końca budowa biurowca Nowy Targ, który powstaje w centrum Wrocławia. Część biurowa inwestycji została już wynajęta w 100 proc.

Biurowiec Nowy Targ to szósta inwestycja spółki biurowej Skanska w stolicy Dolnego Śląska. Najnowszy budynek w odróżnieniu do zrealizowanych już projektów, wyróżnia się betonową fasadą oraz lokalizacją - tuż przy pl. Dominikańskim, w pobliżu Rynku, Wyspy Słodowej i Ostrowa Tumskiego.

Budowa inwestycji dobiega właśnie końca. Skanska zakończyła już prace związane z realizacją konstrukcji inwestycji oraz infrastruktury dookoła biurowca. Przed obiektem nasadzone zostały już drzewa.

Wkrótce do Nowego Targu zaczną wprowadzać się najemcy. Jak poinformował inwestor biurowca, część biurowa inwestycji została skomercjalizowana w 100 proc. Ostatnie lokale parterowe są w procesie komercjalizacji. Wiadomo, że w Nowym targu pojawi się duża restauracja z antresolą, sklep ze zdrową żywnością oraz drogeria.

Wrocławska inwestycja Skanski wyróżniać ma się również podejściem do środowiska. Najemcy zapewniony mają dostęp do zielonej przestrzeni na patio, które mieści się na 2. piętrze biurowca. Nowy Targ to także 5 zielonych tarasów na najwyższych kondygnacjach, z których rozpościera się widok na Stare Miasto.

Budynek realizowany jest zgodnie ze standardami LEED na poziomie Platinum i oferuje 22 000 mkw. powierzchni klasy A na 6 piętrach. W 2-poziomowej podziemnej hali garażowej znajduje się 195 miejsc postojowych. Zakończenie budowy biurowca Nowy Targ zaplanowano na sierpień 2019 roku. Projekt architektoniczny powstał w biurze Maćków Pracownia Projektowa.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Nowy Targ, Skanska, Maćków Pracownia Projektowa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.