Rusza kolejny etap realizacji projektu Jagiełły 6 we Wrocławiu


2018.09.04
Autor: Urbanity.pl
Inwestycja apartamentowa, która powstaje przy ulicy Jagiełły 6 we Wrocławiu, osiągnęła stan zero. Projekt realizuje firma Bouygues Immobilier.

Zakończył się najtrudniejszy pod względem technicznym etap prac na budowie inwestycji Jagiełły 6. Gotowy jest już strop nad garażem, a ekipy budowlane zajmują się realizacją kolejnych pięter.

Dużo uwagi poświęcono zachowaniu ściany elewacyjnej starej kamienicy, która stała w tym miejscu od początku XX wieku. W późniejszym czasie zostanie poddana renowacji. Pod nią wykonane zostały nowe, głębsze fundamenty w technologii jet-grounting.

Według zapowiedzi inwestora, inwestycja realizowana jest zgodnie z harmonogramem. Do tej pory udało się zrealizować 35 % przewidzianych robót. Jagiełły 6 będzie gotowe na przełomie roku.

Wrocławski apartamentowiec powstaje na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej. Inwestycja oferuje 69 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 23 do 137 mkw. w rozkładach od jednopokojowych typu studio, aż po czteropokojowe, w tym dwa dwupoziomowe

Taras na dachu budynku przeznaczony został na otwarte miejsce rekreacyjne dla mieszkańców. Za projekt architektoniczny odpowiada architekt Zbigniew Maćków.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.