Francuska propozycja przy Jagiełły 6 we Wrocławiu

2017.04.05

Bouygues Immobilier zaprezentował swoją czwartą inwestycję, którą zrealizuje w stolicy Dolnego Śląska. Projekt mieszkaniowy Jagiełły 6 zaoferuje 69 apartamentów, z czego 12 znalazło już swoich nabywców.

Kolejny fragment miasta, którego początki sięgają 1905 roku odzyska swój blask. Inwestycja Jagiełły 6 polegała będzie na rewitalizacji dwóch istniejących kamienic pochodzących z początku XX wieku wraz z budową nowej części, która utrzymana będzie w stylu sąsiadujących obiektów, z kontynuacją gzymsu i jasną płytką klinkierową na elewacji.

Łącznie cała inwestycja Jagiełły 6 zaoferuje 69 apartamentów o metrażach od 23 do 137 metrów kwadratowych, w rozkładach od jednopokojowych typu studio, po czteropokojowe, w tym dwa dwupoziomowe. Cena kształtuje się w granicach 8,5-10 tys. zł za mkw.

Większość mieszkań posiadała będzie balkony lub tarasy. Pomieszczenia będą miały wysokość od 2,60 do 3,00 m. Dach budynku to taras dostępny dla wszystkich mieszkańców inwestycji. Deweloper zaplanował również zielony wewnętrzny dziedziniec, rowerownię oraz podziemną halę garażową na prawie 60 stanowisk, na platformach umożliwiających zaparkowanie dwóch samochodów na jednym miejscu.

Parter kamienic zapełnią lokale handlowo-usługowe. Pierwsze prace budowlane ruszą w czerwcu tego roku i potrwają do grudnia 2018 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Maćków.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.