Gotowa elewacja apartamentowca Centreville. Niebawem oddanie inwestycji do użytku


2020.02.12
Autor: Urbanity.pl
Zakończyły się prace elewacyjne przy głównej części apartamentowca Centreville, który powstaje w miejscu pustostanu przy ulicy Drobnera.

Trwają intensywne prace inwestycji Centreville, która powstaje przy ulicy Drobnera we Wrocławiu. Z zewnątrz budynek jest już praktycznie gotowy, natomiast w środku trwają już intensywne prace wykończeniowe. Można już podziwiać elewację przy głównej części budynku, która wykonana została z materiałów szlachetnych i połyskuje odcieniami brązu i szarości.

Elewacja jest wykonana z pełnej cegły, która do Wrocławia przyjechała aż z Łotwy. Całość dopełniają duże drewniane okna i aluminiowe opaski wokół nich. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Zbigniewa Maćkowa. Eleganckie detale wykorzystane zostaną również w częściach wspólnych Centreville z wyróżniającym się lobby.

W środku apartamentowca trwają intensywne prace wykończeniowe, a przed wykonawcą jest zagospodarowanie terenu. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie ma nastąpić w II kwartale br.

Centreville to 5-piętrowy budynek z antresolą, w którym znajduje się 69 apartamentów o metrażach od 31 do 142 mkw. W parterze budynku mieści się 10 lokali użytkowych, a pod obiektem hala garażowa.

Bouygues Immobilier Polska, jako inwestor niebawem zaprosi na dzień otwarty. Ceny apartamentów zaczynają się od 9350 zł za mkw. Ponad połowa mieszkań i lokali znalazła już nowych właścicieli.

Inne wiadomości o Centreville, Maćków Pracownia Projektowa, Bouygues Immobilier Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.