Rozpoczęła się realizacja inwestycji Centreville we Wrocławiu


2019.02.27
Autor: Urbanity.pl
Bouygues Immobilier Polska rozpoczął realizację budynku Centreville, zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Drobnera i Śrutowej we Wrocławiu. Inwestycja polega na przekształceniu niedokończonego obiektu w nowoczesny apartamentowiec.

W budynku, w którym powstaną apartamenty, skończyły się ekspertyzy techniczne i rozpoczęły się wstępne prace budowlane. Konstrukcja jest w dobrym stanie technicznym, co pozwoli inwestorowi - Bouygues Immobilier Polska - bez przeszkód prowadzić prace.

Najbardziej charakterystycznym elementem apartamentowca Centreville będzie jego elewacja od strony ulicy Drobnera z aluminiowymi opaskami wokół okien i fasadą pokrytą klinkierową cegłą.

Obecnie prowadzone są prace zabezpieczająco-czyszczące wewnątrz obiektu. Wstępne roboty mają potrwać do końca kwietnia, później ruszą już właściwe prace, które potrwają około 1,5 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Alfa-Dach.

Sprzedaż mieszkań i lokali rozpocznie się 15 marca. Najatrakcyjniejsze będą dwupoziomowe penthouse’y z tarasami, umieszczone na ostatnich, uskokowych kondygnacjach. Łącznie w 7-kondygnacyjnym apartamentowcu powstanie 69 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 30 do 150 metrów kwadratowych. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej, natomiast na parterze zaprojektowano 10 lokali usługowych, do których wchodzić się będzie od strony ulicy.

Za projekt architektoniczny Centreville odpowiada Pracownia Zbigniewa Maćkowa.

Inne wiadomości o Centreville, Przedsiębiorstwo Budowlane Alfa-Dach, Maćków Pracownia Projektowa, Bouygues Immobilier Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.