Pozwolenie na budowę II etapu Bulwarów Książęcych

2017.10.12
Autor: Urbanity.pl

Deweloper BPi Polska uzyskał pozwolenie na realizację drugiego etapu kompleksu Bulwary Książęce we Wrocławiu. Jednocześnie firma poinformowała, że 75 proc. mieszkań z pierwszego etapu zostało sprzedanych.

Bulwary Książęce to kompleks mieszkaniowy, który powstaje u zbiegu dwóch ramion Odry przy Moście Pomorskim we Wrocławiu. Na działce przy ulicy Księcia Witolda 11 na wyspie Kępa Mieszczańska, zrealizowany zostanie projekt oferujący wysokiej klasy mieszkania typu Comfort o wysokości 2,68m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82m.

W I etapie inwestycji powstanie 175 mieszkań, z czego 75 proc. znalazło już swoich nabywców. W II fazie projektu znalazło się kolejne 177 lokali. BPi Polska posiada już pozwolenie na budowę dla tej części Bulwarów Książęcych.

Praktycznie każde mieszkania posiada duży taras, balkon, a lokale znajdujące się na pierwszym piętrze - ogródki. Mieszkańcy kompleksu będą mogli korzystać również z terenów zielonych zlokalizowanych na wewnętrznym patio.

Poniżej zabudowy mieszkalnej Bulwarów Książęcych powstanie pieszy pasaż ze sklepami, restauracjami i innymi lokalami handlowo-usługowymi.

Rozpoczęcie prezentacji mieszkań, które znajdą się w II etapie inwestycji Bulwary Książęce zaplanowane jest na koniec tego roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.