Bulwary Książęce - dostępne mieszkania tylko w II etapie


2018.11.26
Autor: Urbanity.pl
Wszystkie mieszkania z pierwszego etapu Bulwarów Książęcych we Wrocławiu zostały sprzedane, a w drugim etapie swoich nowych właścicieli znalazło 36 proc. lokali. Deweloperem projektu jest BPI Real Estate Poland.

BPI Real Estate Poland sprzedało wszystkie mieszkania w I etapie wrocławskiej inwestycji Bulwary Książęce powstającej na Kępie Mieszczańskiej. Pomimo, że sprzedaż lokali w II etapie rozpoczęła się pod koniec pierwszej połowy br., to sprzedaż jest na poziomie 36 proc.

Bulwary Książęce to kompleks mieszkalano-usługowy, powstający nad Odrą na Kępie Mieszczańskiej. Obecnie inwestycja jest na etapie prac konstrukcyjnych kondygnacji nadziemnych na poziomie parteru i pierwszego piętra w II etapie kompleksu. Trwają także przygotowania związane z przebudową ulicy Księcia Witolda.

W II etapie inwestycji powstaje 190 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 110 mkw. Pięciopiętrowe budynki powstające w tej części Bulwarów Książęcych będą niższe niż istniejąca już część z I etapu, gdzie powstało 175 mieszkań.

Ceny mieszkań w ofercie II etapu inwestycji Bulwarów Książęcych wynoszą od 9 500 zł/mkw. Planowany termin zakończenia budowy to druga połowa 2020 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.