Stan surowy otwarty projektu Bulwary Książęce

2017.07.31

Budowa kompleksu mieszkalnego Bulwary Książęce we Wrocławiu osiągnęła stan surowy otwarty. Zakończenie robót konstrukcyjnych na budowie pierwszego etapu zwieńczone zostało zawieszeniem wiechy.

Bulwary Książęce to projekt mieszkaniowy dewelopera BPi Polska z Belgii. Inwestycja realizowana jest pomiędzy dwoma ramionami Odry przy ulicy Księcia Witolda od strony Mostu Pomorskiego naprzeciwko Archiwów Państwowych.

I etap kompleksu to 175 mieszkań w metrażach od 27 do 128 metrów kwadratowych, z czego 62 proc. zostało już sprzedanych. Lokale usytuowane zostały na piętrach od 1 do 7 i podzielone zostały na dwa typy - mieszkania o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m.

Poniżej zabudowy mieszkalnej powstanie pieszy pasaż ze sklepami, restauracjami, kawiarniami i innymi lokalami handlowo - usługowymi.

Obecnie na budowie I etapu trwa montaż instalacji elektrycznych i teletechniczne w mieszkaniach i w częściach wspólnych. Równolegle trwa wykonywanie kanalizacji sanitarnej oraz instalacji - wodnej, centralnego ogrzewania oraz wentylacji.

Na pietrach 3, 4 i 5 prowadzone są roboty murarskie, na pozostałych trwają zaś już prace tynkarskie. W budynku montowane są także już okna.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. I etap zostanie oddany do użytku w połowie 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.