Startuje sprzedaż mieszkań w II etapie Bulwarów Książęcych


2018.02.19
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła realizacja drugiego etapu wrocławskiego projektu firmy BPI Real Estate Poland - Bulwary Książęce, które zlokalizowane są u zbiegu dwóch ramion Odry w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.

Oferta II etapu Bulwarów Książęcych składa się z 190 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 110 metrów kwadratowych w układach od 1 do 5 pokoi. Dostępne są lokale o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. Wszystkie mieszkania dysponują tarasami i balkonami, a te położone na niższych kondygnacjach indywidualnymi ogródkami.

Ceny mieszkań w ofercie II etapu inwestycji Bulwarów Książęcych wynoszą od 8 700 zł/mkw do 17 768 zł/mkw.

Inwestycja charakteryzuje się elewacją, którą w części zdobi unikatowy na skalę europejską materiał - włoskie panele ceramiczne Boa Diamante, które zmieniają swój wygląd w zależności od światła, koloru nieba i ruchu przepływającej obok rzeki. Ponadto pod kompleksem znajduje się parking samochodowy, komórki lokatorskie oraz stojaki na rowery. Do klatek schodowych i wind prowadzą hole wejściowe. Bulwary Książęce to również wewnętrzne patio, na którym znajduj się plac zabaw dla dzieci oraz starannie zaprojektowana zieleń z miejscami do wypoczynku. Inwestycja oferuje ponadto nowy ogólnodostępny pasaż, który powstanie poniżej zabudowy mieszkalnej.

Przypomnijmy, że w I etapie znalazło się 175 mieszkań, z czego nowych nabywców znalazło już 85 proc. Ta część inwestycji zostanie oddana do użytku w połowie 2018 roku, a II faza projektu swój finisz będzie miała w połowie 2019 roku.

Komentarze


  • WERTO
    Użytkownik
    2018-02-22 07:21:10
    Drugi etap tez bez czegoś szczególnego!!! Takie klocki to moża postawic na Kozanowie lub Popowicach tam by pasowały ale nie do sąsiedztwa Starego Miasta. Szkoda że to miejsce zostało bezpowrotnie oszpecone taka prostacka architekturą.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.