Działa już pierwszy budynek Resi4Rent we Wrocławiu

2019.09.20

Przy ulicy Rychtalskiej we Wrocławiu oddany został do użytku pierwszy budynek Resi4Rent, czyli prywatnej platformy mieszkań na wynajem.

Resi4Rent jest pierwszą instytucjonalną, prywatną platformą mieszkań na wynajem w Polsce. Wrocławska inwestycja przy Rychtalskiej oferuje klientom umowy najmu na co najmniej 12 miesięcy. Obecnie w budynku trwa wykańczanie mieszkań, a już wkrótce do obiektu wprowadzą się mieszkańcy.

W budynku przy ulicy Rychtalskiej znajdują się 302 lokale, wyposażone w meble kuchenne, a na życzenie najemcy - umeblowane. Wrocławski Resi4Rent oferuje 81 mieszkań jednopokojowych, 148 lokali z sypialnią i salonem, 41 z dwoma sypialniami i salonem, a także 32 mieszkania z trzema sypialniami i salonem.

Do końca bieżącego roku oddane zostaną jeszcze podobne projekty w Łodzi, gdzie przy ulicy Wodnej powstanie 220 mieszkań, a w 2020 roku na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej kolejne 270 mieszkań i 450 lokali w Browarach Warszawskich.

Właścicielami Resi4Rent są jeden z wiodących światowych menadżerów inwestycyjnych (70% udziałów) oraz Echo Investment (30%).

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Browary Warszawskie, Resi4Rent Rychtalska, Resi4Rent Wrocław Kępa Mieszczańska, Echo Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.