Działa już pierwszy budynek Resi4Rent we Wrocławiu


2019.09.20
Autor: Urbanity.pl
Przy ulicy Rychtalskiej we Wrocławiu oddany został do użytku pierwszy budynek Resi4Rent, czyli prywatnej platformy mieszkań na wynajem.

Resi4Rent jest pierwszą instytucjonalną, prywatną platformą mieszkań na wynajem w Polsce. Wrocławska inwestycja przy Rychtalskiej oferuje klientom umowy najmu na co najmniej 12 miesięcy. Obecnie w budynku trwa wykańczanie mieszkań, a już wkrótce do obiektu wprowadzą się mieszkańcy.

W budynku przy ulicy Rychtalskiej znajdują się 302 lokale, wyposażone w meble kuchenne, a na życzenie najemcy - umeblowane. Wrocławski Resi4Rent oferuje 81 mieszkań jednopokojowych, 148 lokali z sypialnią i salonem, 41 z dwoma sypialniami i salonem, a także 32 mieszkania z trzema sypialniami i salonem.

Do końca bieżącego roku oddane zostaną jeszcze podobne projekty w Łodzi, gdzie przy ulicy Wodnej powstanie 220 mieszkań, a w 2020 roku na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej kolejne 270 mieszkań i 450 lokali w Browarach Warszawskich.

Właścicielami Resi4Rent są jeden z wiodących światowych menadżerów inwestycyjnych (70% udziałów) oraz Echo Investment (30%).

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.