City Forum we Wrocławiu po raz pierwszy

2019.04.03

Zakończyła się budowa pierwszego etapu wrocławskiego projektu biurowego City Forum, którego inwestorem jest spółka Archicom. City One otrzymał już pozwolenie na użytkowanie.

Na początku czerwca 2017 roku ruszyła budowa kompleksu City Forum, który powstaje na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Pułaskiego we Wrocławiu. Po 21 miesiącach, pierwszy etap pod nazwą City One, został oddany do użytku i jest gotowy na przyjęcie najemców.

Biurowiec City 1 to 7-kondygnacyjny budynek o powierzchni najmu na poziomie 11 790 mkw. Biurowiec dysponuje podziemnym i naziemnym parkingiem samochodowym na 134 stanowiska. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Archicom Realizacja. Drugi budynek kompleksu City Forum, który zaoferuje kolejne 12 000 mkw. powierzchni biur, zostanie oddany do użytku w II kwartale 2020 roku.

City Forum docelowo zaoferuje 24 000 mkw. powierzchni najmu, na której swoje biura otworzą takie firmy jak m.in. Epam Systems, Ten Square Games czy NOTUS Finanse. Projekt architektoniczny powstał w biurze projektowym Doroty i Kazimierza Śródków.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.