Nowa siedziba Banku Millennium w centrum Wrocławia. Relokacja biur jeszcze w tym roku

2021.03.31

Bank Millennium zmienia swoją siedzibę we Wrocławiu i przeprowadzi się do nowoczesnego kompleksu biurowego City Forum.

Bank Millennium, który posiada w Polsce trzy centrale - w Gdańsku, Warszawie i we Wrocławiu zmienia jedną z nich. W stolicy Dolnego Śląska firma opuści zajmowane dotąd budynki i przeniesie się do kompleksu biurowego City Forum 2 zlokalizowanego na działce przy ulicy Traugutta 45. Relokację siedziby zaplanowano na czwarty kwartał br.

Praca w nowej siedzibie we Wrocławiu odbywała się będzie w formule ogólnodostępnych „nieprzypisanych miejsc pracy”, ale pracownicy będą mogli w razie potrzeby spotkać się w jednej z 32 sal konferencyjnych. W biurach zaplanowano także wspólne strefy relaksu, wypoczynku, a także przyjemne kuchnie i coffee corners. pracownicy Banku Millennium będą mieli do dyspozycji wiele udogodnień w tym m.in. bankomat czy kantynę w parterze oraz parking dla 80 rowerów i miejsc postojowych dla aut służbowych.

City Forum to kompleks dwóch nowoczesnych biurowców klasy A, zlokalizowanych w bliskim centrum Wrocławia. Inwestycja oferuje łącznie 24 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Za projekt odpowiada autorskie biuro projektowe SRDK Archicom Studio Śródka.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.