Gotowy kompleks City Forum. Orange wprowadzi się do City 2

2020.07.07

Oba biurowce kompleksu City Forum we Wrocławiu dysponują już pozwoleniem na użytkowanie.

Zakończyła się realizacja biurowca City 2, który jest częścią wrocławskiego kompleksu firmy Archicom - City Forum. Już we wrześniu do budynku wprowadzi się firma Orange, która wynajęła 2 300 mkw. powierzchni w drugim biurowcu kompleksu przy Traugutta. Obecnie prowadzone są prace aranżacyjne.

City 2 to nowoczesny, 7-kondygnacyjny biurowiec, który oferuje łącznie prawie 12 000 mk.w powierzchni biurowo-usługowej. Budynek posiada najnowszej generacji precertyfikat LEED GOLD v.4. W podziemnej części biurowca oraz na poziomie parteru znajduje się parking na 144 stanowiska.

Obecnie na terenie kompleksu City Forum rozpoczęły się prace nad ostatnią częścią inwestycji, czyli konstrukcją obłożonego szkłem łącznika, który poprawi komfort użytkowania wewnętrznego patio zlokalizowanego pomiędzy budynkami. Będzie to zielone zaplecze do wypoczynku i miejsce spotkań pracowników biur oraz mieszkańców pobliskich kamienic.

Cały kompleks City Forum oferuje 24 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Do grona najemców inwestycji należą takie firmy jak: Epam Systems, Ten Square Games, NOTUS Finanse, Connect Lunch Bar oraz Orange

Za projekt odpowiada autorskie biuro projektowe SRDK Archicom Studio Śródka. Generalnym wykonawcą jest Archicom Realizacja Inwestycji. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma doradcza CBRE.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.