Kolejne firmy wybierają City Forum pod swoje biura

2019.03.20

Trzy kolejne firmy wynajęły biura w powstającym kompleksie City Forum, który zlokalizowany jest u zbiegu ulic Traugutta i Pułaskiego we Wrocławiu. Inwestorem jest firma Archicom.

Zgodnie z harmonogramem postępuje komercjalizacja pierwszego etapu kompleksu City Forum, które powstaje u zbiegu ulic Traugutta i Pułaskiego we Wrocławiu. W ostatnim czasie podpisane zostały trzy nowe umowy najmu na łączną sumę 6 500 mkw.

Pierwszy z najemców wprowadzi się do wrocławskiego biurowca już w listopadzie br., natomiast drugi z partnerów Ten Square Games w styczniu 2020 roku. Ten Square Games to spółka z Wrocławia, która jest jednym z największych producentów i wydawców gier mobilnych.

W City Forum swoje biura będzie miał również lider w zakresie inżynierii oprogramowania w Europie Środkowo‑Wschodniej - EPAM Systems.

Inwestycja w pobliżu centrum Wrocławia składa się z dwóch biurowców, które oferuje ponad 24 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Budynki uzyskały certyfikat LEED Gold. Na parterze City Forum zaprojektowano prawie 2 000 mkw. dla najemców gastronomicznych oraz dedykowane strefy zielone z ogrodem miejskim.

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Doroty i Kazimierza Śródków. Generalnym wykonawcą jest Archicom Realizacja Inwestycji.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.