Capgemini wynajmuje biurowiec w kompleksie Wrocław Business Garden

2017.03.28

Ponad 13 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej wynajęła firma Capgemini w biurowcu Business Garden we Wrocławiu. W transakcji najmu, nowego najemcę reprezentowała międzynarodowa agencja doradcza Cushman & Wakefield.

Capgemini to jeden z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii i outsourcingu, który na polskim rynku jest obecny od 1996 roku i tworzy ją zespoły Business Services, Cloud Infrastructure Services, Application Services i Software Solutions Center.

Najnowsza inwestycja związana jest z rozwojem zespołu Software Solutions Center, który pracuje dla największych światowych firm z branży: motoryzacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej czy transportowej. W biurowcu, przy ulicy Legnickiej firma zajmie biura o powierzchni ponad 13 000 mkw.

Business Garden Wrocław docelowo zaoferuje 110 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w standardzie klasy A. Inwestor - firma Vastint Poland wybuduje dziewięć budynków, z czego trzy pierwsze już zostały oddane do użytku.

I etap tej wrocławskiej inwestycji otrzymał certyfikat LEED Platinum.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Business Garden Wrocław, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Vastint Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.