Belgowie rozpoczynają budowę na wrocławskim Nadodrzu


2019.09.13
Autor: Urbanity.pl
Bouygues Immobiler wybrał firmę CFE Polska na generalnego wykonawcę budynku mieszkalnego Zajezdnia Wrocław, który powstanie przy ulicy Krętej na Nadodrzu.

Teren na działce przy ulicy Krętej został przygotowany, dzięki czemu można było rozpocząć budowę nowej inwestycji firmy Bouygues Immobiler we Wrocławiu - Zajezdnia Wrocław. Generalnym wykonawcą została CFE Polska, która jest firmą należącą do belgijskiej grupy CFE.

Zajezdnia Wrocław będzie 6-piętrowym budynkiem, w którym znajdzie się prawie 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 56 mkw. W ofercie znajdują się głównie jednopokojowe lokale typu studio. Większość mieszkań posiadała będzie balkony, a kilka na pierwszym piętrze - ogródki. Parter budynku zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe, a pod obiektem znajdzie się hala garażowa.

Przyszli lokatorzy Zajezdni Wrocław będą mogli korzystać m.in. z Klubu Mieszkańca, czyli specjalnie przygotowanego pomieszczenia, w którym znajdzie się rzutnik oraz ekran, a filmy obejrzy się z wygodnych foteli. Całość uzupełni kompaktowy aneks kuchenny oraz barek z hokerami.

Bouygues Immobiler realizuje obecnie we Wrocławiu jeszcze jedną inwestycję na Nadodrzu - Centreville.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.