Gotowa Zajezdnia we Wrocławiu na Nadodrzu

2021.06.15

Francuski deweloper otrzymał już pozwolenie na użytkowanie Zajezdni na wrocławskim Nadodrzu.

Budowa nowego budynku przy ulicy Krętej na Nadodrzu rozpoczęła się na początku września 2019 roku. Właśnie zakończyły się ostatnie prace wykończeniowe i wydane zostało pozwolenie na użytkowanie. Deweloperem jest firma Bouygues Immobilier Polska.

Zajezdnia Wrocław to 6-piętrowy budynek wielorodzinny, w którym znajduje się prawie 200 mieszkań w metrażach od 25 do 56 mkw. Do wielu przynależą balkony, a do kilku – ogródki na pierwszym piętrze. Na poziomie -1 mieści się hala garażowa, a w parterze lokale handlowo-usługowe.

Inwestycja zrealizowana została na działce w pobliżu zabytkowej zajezdni tramwajowej na obszarze historycznego układu urbanistycznego Przedmieścia Odrzańskiego. Części wspólne zostały wykończone w podwyższonym standardzie, z wykorzystaniem materiałów takich jak klinkier, gres, metal i drewno. Dodatkowo, w holach ustawiono industrialne meble.

W połowie czerwca rozpoczyna się przekazywanie kluczy właścicielom mieszkań. Generalnym wykonawcą była firma CFE Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • KLOPS
    Gość
    2021-06-16 06:11:51
    Mieszkałem na krętej, dalej od zajezdni. Współczuję mieszkancom porannego gwizdania, tluczenia sie tramwajów i całego tego hałasu. Ciszy i spokoju nikt tam nie zazna.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.