Francuzi wmurowali kamień pod budowę Cerisier Résidence

2019.09.30

Latem przyszłego roku zakończy się budowa Cerisier Résidence w Poznaniu, inwestycji należącej do francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier. Właśnie wmurowano kamień węgielny.

Cerisier Résidence w Poznaniu będzie 4-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym, zlokalizowanym przy ulicy Smardzewskiej na Grunwaldzie. Projekt zakłada realizację 106 mieszkań o metrażach od 28 do 90 mkw. i układach od kawalerek po lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonami lub ogródkami.

Pod budynkiem zaplanowano miejsca postojowe oraz rowerownia. Przyszli mieszkańcy Cerisier Résidence będą mogli korzystać również z zielonego patio.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma obecnie wykonuje konstrukcje pierwszego i drugiego piętra budynku. Za chwilę będą prowadzone prace przy izolacji przeciwwilgociowej na stropie podziemnej części budynku. W planach jest także murowanie ścianek działowych w mieszkaniach oraz prace instalacyjne w garażu podziemnym. Na koniec grudnia planowane jest zakończenie prac konstrukcyjnych.

Oddanie Cerisier Résidence do użytku zaplanowano na lato 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Cerisier Résidence, CFE Polska, Bouygues Immobilier Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.