Francuzi oddali do użytku inwestycję Cerisier Résidence w Poznaniu

2020.09.02

Zakończyła się budowa inwestycji mieszkaniowej Cerisier Résidence, która powstała w pobliżu Lasku Marcelińskiego na poznańskim Grunwaldzie. Deweloperem jest firma Bouygues Immobilier Polska.

Cerisier Résidence, a po polsku Wiśniowa Rezydencja to kameralny, 3-piętrowy budynek wielorodzinny, w którym znajduje się 106 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 90 mkw. i układach od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Mieszkania na parterze dysponują ogródkami, a lokale powyżej balkonami.

Przyszli mieszkańcy poznańskiej inwestycji mają do dyspozycji podziemną halę garażową, w której znajdują się również indywidualne boksy na rowery. Mieszkania wyposażone są w wideodomofony, a cały obiekt jest monitorowany.

Bouygues Immobilier Polska uzyskał już pozwolenie na użytkowanie Cerisier Résidence i rozpoczął przekazywanie kluczy do mieszkań. W ofercie pozostało jeszcze kilka mieszkań.

Cerisier Résidence to jeden z trzech projektów Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu. Dwa pozostałe to: Manufaktura Stare Miasto i Soleil de Malta.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.