Becton Dickinson z siedzibą w Wrocław Business Garden

2016.12.12

Kolejnym najemcą pierwszego etapu kompleksu biurowego Wrocław Business Garden został globalny lider w obszarze technologii medycznych - Becton Dickinson. Inwestycja należy do firmy Vastint Poland.

Becton Dickinson wprowadzi się do kompleksu Business Garden we Wrocławiu, gdzie zajmie biura o powierzchni około 5 600 metrów kwadratowych. Najemcę w procesie poszukiwania nowej siedziby oraz negocjowania umowy najmu, reprezentowała agencja doradcza JLL.

Inwestycja biurowca Business Garden we Wrocławiu powstaje na działce przy ulicy Legnickiej i docelowo dostarczy na tamtejszy rynek 110 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Kompleks składał się będzie z dziewięciu biurowców oraz pawilonu restauracyjnego.

W listopadzie br., do użytku oddany został pierwszy etap inwestycji, w którym powstały trzy budynki biurowe o łącznej powierzchni 37 000 metrów kwadratowych. Generalnym wykonawcą była firma Budimex.

Precertyfikacja LEED oznacza, że już na etapie projektowania kompleksu uwzględniono przyjazne środowisku rozwiązania i ekologiczne materiały budowlane.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.