We Wrocławiu ruszyła budowa I etapu kompleksu Business Garden

2014.10.30

Ruszyła budowa kompleksu biurowego, który powstanie przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. W środę ruszył pierwszy etap inwestycji, w którym wybudowane zostaną trzy biurowce o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 37 tys. mkw. Zakończenie tej fazy projektu zaplanowano na koniec 2016 roku.

Business Garden Wrocław to kompleks biurowy, który dostarczy na wrocławski rynek łącznie 110 tys. mkw. powierzchni najmu. W drugim etapie inwestycji powstać ma także hotel, którego nazwy inwestor jeszcze nie zdradza. Nieoficjalnie mówi się o sieci Marriott.

Oprócz biur w kompleksie znajdą się także lokale handlowo-usługowe, w tym m.in. pralnia, bank, poczta, placówka medyczna oraz przedszkole. Pomiędzy obiektami powstanie przestrzeń, którą zajmie ogród, gdzie znajdzie się pawilon restauracyjny.

W pierwszym etapie powstaną trzy budynku biurowe o powierzchni 37 tys. mkw. Oddanie do użytku zaplanowano pod koniec 2016 roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski, a generalny wykonawca zostanie wybrany pod koniec 2014 roku. Inwestorem jest spółka Vastint, należąca do grupy Ikea.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.