Vastint sprzedaje I etap Wrocław Business Garden

2019.05.16

Filipiński fundusz ISOC Group zakupił trzy biurowce kompleksu Business Garden we Wrocławiu, które powstały w ramach pierwszego etapu inwestycji.

Vastint Poland sprzedał funduszowi ISOC Griup trzy budynki biurowe kompleksu Business Garden we Wrocławiu za kwotę ponad 95 mln euro.

I etap kompleksu Business Garden oferuje 38 575 mkw. powierzchni, z czego 37 468 mkw. zajmują powierzchnie biurowe. Biurowce, które oddane zostały do użytku w 2016 roku, skomercjalizowane są w 100 proc. Do grona najemców należą m.in. takie firmy jak: Becton Dickinson, Capgemini, Dolby Laboratories, czy Ceneo.

Wrocławski Business Garden to dwuetapowa inwestycja, która docelowo składać się będzie z dziewięciu budynków biurowo-usługowych o łącznej powierzchni ponad 110 000 mkw. W ramach inwestycji powstał również pawilon restauracyjny zlokalizowany w centralnej części ogrodu, a po oddaniu II etapu pojawią się dodatkowe punkty usługowe, w tym m.in. nowa kantyna, kawiarnia, klub fitness, placówka medyczna i przedszkole.

Obecnie w budowie jest sześć budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu na poziomie 76 000 mkw., które oddane zostaną do użytku do końca br.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Business Garden Wrocław, Business Garden Wrocław Etap 1, Vastint Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.