AP Szczepaniak zaprojektował kolejny budynek na Kępie Mieszczańskiej

2019.11.28

Trwa budowa inwestycji Kępa Park, która powstaje na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej. Deweloperem jest spółka ATC Development, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia AP Szczepaniak.

Kępa Park to 7-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z tarasową formą balkonów, pionowymi wykuszami i ceglaną elewacją. Łącznie inwestycja zaoferuje 195 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Architekci z biura AP Szczepaniak zaprezentowali właśnie pierwsze wizualizacje inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Budowa budynku już trwa, a jego zakończenie zaplanowano na III kwartał 2021 roku. Realizacją i sprzedażą lokali zajmie się spółka ATC Development.

Kępa Park to budynek w kształcie litery C, który oferuje 148 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych z aneksem kuchennym, jak i odrębną kuchnią. Inwestycja z wewnętrznym dziedzińcem posiadała będzie również 47 mikroapartamentów z łazienkami i aneksami kuchennymi. Większość z nich to lokale dwuosobowe. Przewidziano do nich osobne wejścia. Ta część inwestycji mieściła się będzie na parterze i posiadała będzie recepcję.

Pod budynkiem znajdzie się dwupoziomowa hala garażowa na 204 miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i rowerownie.

Kępa Park zostanie oddana do użytku w III kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.