Coraz bliżej realizacji kompleksu Szczecin Odra Park

2015.10.06

Niebawem mają ruszyć prace na budowie kompleksu wielofunkcyjnego Szczecin Odra Park, przy ulicy Gdańskiej 40-42. Obecnie inwestor jest na etapie podpisywania rezerwacji na powierzchnie biurowe w pierwszym planowanym biurowcu. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest firma Litwiniuk Property.

Szczeciński kompleks składał się będzie oprócz powierzchni biurowej, także z centrum fitness, SPA, hotelu, restauracji, siłowni, sal konferencyjnych oraz kliniki medycznej. Jeden z największych kompleksów biurowych w Polsce wybudowany zostanie na działce przy ulicy Gdańskiej 40-42.

W pierwszej kolejności powstanie budynek o powierzchni 12 tys. metrów kwadratowych, którego budowa - według zapewnień firmy odpowiedzialnej za komercjalizację kompleksu - ruszy niebawem. Parter obiektu zostanie zagospodarowany pod kantynę/restaurację, klub fitness, klinikę medyczna oraz sklep spożywczy. Powyżej zaplanowano powierzchnie biurowe. Według harmonogramu, budynek miałby zostać oddany do użytku w czwartym kwartale 2017 roku.

Równolegle zakończyć miałaby się budowa 3-gwiazdkowego hotelu o powierzchni około 6500 mkw. W obiekcie znalazłyby się 144 pokoje, miejsce bieznesowe oraz restauracja. Drugi budynek o powierzchni zbliżonej do obiektu pierwszego oddany ma zostać w III kwartale 2018 roku, a trzeci rok później.

Szacuje się, że całkowity koszt inwestycji wyniesie około 250 mln zł.

Źródło: wszczecinie.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.