Brama Portowa w Szczecinie zyskuje najemcę z branży IT


2018.11.08
Autor: Urbanity.pl
Do szczecińskiego kompleksu biurowego Brama Portowa wprowadzi się międzynarodowa spółka z branży IT, która wynajęła około 1 200 mkw. powierzchni. W procesie wyboru powierzchni biurowej najemcy, doradzała firma Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Międzynarodowa spółka z branży IT wynajęła około 1 200 mkw. powierzchni biurowej klasy A w biurowcu Brama Portowa II, zlokalizowanym przy alei Niepodległości 44 w Szczecinie.

Brama Portowa jest kompleksem biurowym składającym się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 13 000 mkw. Projekt architektoniczny przygotowało biuro T33 Architekci. Inwestycja jest pierwszym komercyjnym projektem w Szczecinie, który otrzymał Certyfikat LEED (Gold i Platinum).

Z naszych analiz wynika, iż w 2018 roku ilość pustostanów pow. biurowych klasy A w Szczecinie, w porównaniu z 2017 rokiem, nadal systematycznie maleje i obecnie wynosi ok. 9%. Średnie stawki czynszu najmu za pow. biurowe klasy A w Szczecinie, utrzymują się na stałym i podobnym poziomie jak w 2017 roku i obecnie wynoszą ok. 11,0 - 13,0 Euro/m2.
powiedział: Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.