SB Software wchodzi do szczecińskiej Czarnej Perły

2018.08.28

Około 700 metrów kwadratowych powierzchni biurowej wynajęła spółka SB Software w budynku Black Pearl przy alei Niepodległości w Szczecinie. Za komercjalizację obiektu odpowiada Litwiniuk Property.

Black Pearl zlokalizowany przy alej Niepodległości 26 w Szczecinie to 9-kondygnacyjna inwestycja z lokalami handlowo-usługowymi na parterze, biurami klasy A na pierwszym piętrze i apartamentami mieszkalnymi na pozostałych kondygnacjach. Całość uzupełnia dwukondygnacyjna hala podziemna na 96 stanowisk. Łączna powierzchnia budynku wynosi 11 000 mkw.

Do grona najemców Czarnej Perły dołączyła spółka SB Software, która wynajęła około 700 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Do wynajęcia pozostały ostatnie wolne powierzchnie na 1 piętrze oraz na parterze.

Inwestorem i właścicielem Black Pearl jest Idea - Inwest Sp. z o.o.

Z naszych analiz wynika, iż w 2018 roku ilość pustostanów pow. biurowych klasy A w Szczecinie, w porównaniu z 2017 rokiem, nadal systematycznie maleje i obecnie wynosi ok. 9%. Średnie stawki czynszu najmu za pow. biurowe klasy A w Szczecinie, utrzymują się na stałym i podobnym poziomie jak w 2017 roku i obecnie wynoszą ok. 11,0 - 13,0 Euro/mkw - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.