Biurowiec Logo w Świnoujściu już gotowy i z najemcą

2016.08.08

Pod koniec lipca bieżącego roku do użytku oddany został budynek biurowo-usługowy Logo w Świnoujściu. W ostatnim czasie podpisana została również umowa najmu z siecią aptek, która zajmie całą dostępną powierzchnię na parterze.

Budynek biurowo-usługowy Logo powstał na działce przy ulicy Armii Krajowej w Świnoujściu i oferuje łącznie około 1000 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Obiekt, którego budowa ruszyła we wrześniu ubiegłego roku, dobiegła końca w lipcu br.Inwestycja firmy Logo pod koniec lipca br. została wykończona i oddana do użytku. Budynek posiada efektowną szklaną elewacje, która nadaje całości nowoczesny styl. Jest to inwestycja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych Najemców. Dostępne są jeszcze powierzchnie do wynajęcia na wyższych kondygnacjach, idealne są na cele biurowe, usługowe, handlowe, w tym siedziby firm medycznych, ubezpieczeniowych czy finansowych


- powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o, która jest odpowiedzialna na najem inwestycji.

W ostatnim czasie firma podpisała umowę z siecią aptek, która wynajęła cały parter budynku Logo, zajmują lokal o powierzchni 250 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.