W Świnoujściu rozpoczęła się budowa inwestycji Logo

2015.09.22

Ruszyła budowa budynku biurowo-usługowego pod nazwą Logo, który zlokalizowany będzie przy ulicy Armii Krajowej w Świnoujściu. Równolegle trwa komercjalizacja dostępnych powierzchni, za co odpowiada firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. Inwestorem jest spółka Logo.

Budynek Logo będzie miał cztery kondygnacje o łącznej powierzchni wynoszącej około 1000 metrów kwadratowych. Parter obiektu zaplanowany został pod lokale usługowe i biurowe o powierzchni 250 mkw., oraz przewidziano miejsce na dostawy i magazyn. Podobnie wygląda sytuacja na pierwszym i drugim pietrze, gdzie istnieje możliwość wydzielenia mniejszych pomieszczeń biurowych lub usługowych. Ostatnie piętro to kawiarnia o powierzchni około 180 mkw. z tarasem o powierzchni 50 mkw.

Jak podaje inwestor - budynek idealnie nadaję się na klinikę medyczną z usługami towarzyszącymi, typu apteka czy stomatolog. W obiekcie znajdzie się winda oraz węzły sanitarne na każdej kondygnacji - toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakończenie budowy i oddanie do użytku inwestycji Logo planowane jest na drugi kwartał 2016 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.