W Darłowie powstaje apartamentowiec Nautic Park z widokiem na Bałtyk


2020.05.25
Autor: Urbanity.pl
W Darłowie przy ulicy Słowiańskiej powstaje budynek apartamentowy Nautic Park, którego sprzedaż właśnie się rozpoczęła. Inwestorem jest Proxin Investment.

Nautic Park powstaje na działce przy ulicy Słowiańskiej 21 w Darłowie z bezpośrednim widokiem na Bałtyk z każdego apartamentu. Apartamentowiec pomieści 68 mieszkań o zróżnicowanych metrażach z ogródkami, tarasami lub balkonami. Najmniejsze lokale będą miały 41 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia największych sięgnie 98 mkw. Wszystkie zostaną wykończone, w jednej z dwóch opcji pod klucz, Piasek lub Morze.

Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła. Trwa także budowa projektu Nautic Park. Obecnie zakończono już prace związane z halą garażową i apartamentowiec zaczyna piąć się w górę. 7-kondygnacyjny budynek zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2021 roku.

W Nautic Park znajdzie się również strefa relaksu, zewnętrzny basen, lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JedenDoJeden Architekci.

Komentarze


 • Jan
  Gość
  2020-05-26 08:00:18
  I co. ekolodzy nie protestowali że. w strefie nadmorskiej i że wycięto w tej strefie stare drzewa

 • Olka
  Gość
  2020-05-26 12:14:02
  Tak wycinają lasy przy samych wydmach, Morze Bałtyckie kiedyś się zemści...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.