Apartamentowiec w nadmorskim Darłówku już na półmetku


2021.01.11
Autor: Urbanity.pl
Trwają zaawansowane prace budowlane nadmorskiego projektu firmy Proxin Investment - Nautic Park. Odbiory mieszkań zaczną się pod koniec tego roku.

Nautic Park w Darłówku to 7-kondygnacyjny apartamentowiec, który zaoferuje łącznie 68 urządzonych pod klucz mieszkań o metrażach od 41 do 98 metrów kwadratowych.

Budowa tej nadmorskiej inwestycji wchodzi w etap wykończeniowy. Budynek osiągnął już poziom ostatniego piętra i wraz z końcem grudnia 2020 roku zakończono działania konstrukcyjne, wylano strop nad 6 piętrem i tym samym wszelkie prace żelbetonowe zostały zamknięte. Ten etap budowy Nautic Park osiągnięty został przed terminem.

Obecnie na budowie apartamentowca trwa na pierwszych piętrach już: montaż stolarki okiennej, instalacji elektrycznej, wentylacyjnej i sanitarnej. W tym miesiącu ruszyć mają także prace związane z izolacją stropodachu, elewacją, tynkami w poszczególnych apartamentach oraz montażem profili balustrad zewnętrznych.

W sprzedaży znajdują się apartamenty o metrażach od 45 do 98 mkw. Każde mieszkanie posiadało będzie ogródek, balkon lub taras nawet do 28 mkw. Bałtyk będzie można podziwiać z większości apartamentów. Wśród udogodnień inwestycji dla przyszłych mieszkańców przygotowana zostanie strefa relaksu, na którą składa się siłownia oraz sauny, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i rowerownia.

Odbiory mieszkań w Nautic Park zaplanowano na IV kwartał 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.